Terminale kart płatniczych – PayTel

Znalezione obrazy dla zapytania paytel

Oferujemy usługi związane z obsługą płatności masowych, sprzedaży produktów i usług elektronicznych oraz przetwarzania elektronicznych transakcji płatniczych. Realizujemy je w oparciu o współpracę z naszym partnerem Pay Tel S.A.

PayTel jest agentem rozliczeniowym w rozumieniu Ustawy z dnia 12 września 2002 r. o elektronicznych instrumentach płatniczych i prowadzi system autoryzacji i rozliczeń dla kart VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro. PayTel jest instytucją autoryzowaną przez MasterCard International oraz Visa Europe do obsługi autoryzacji i rozliczeń transakcji zrealizowanych przy użyciu kart płatniczych. Pomagamy Państwu załatwić wszelkie formalności z tym związane. Usługi jakie możemy Państwu polecić to:

  • ePay, czyli obsługa płatności bezgotówkowych
  • eBill, czyli przyjmowanie płatności za rachunki
  • eVoucher, czyli doładowania telefonów
  • Blik, system płatności mobilnych w Twoim telefonie

blik

Dla kas* serwisowanych w naszej firmie zapewniamy możliwość połączenia kasy fiskalnej z terminalem płatniczym lub pin-padem.

*Lista obsługiwanych kas

 

W ramach wszystkich powyższych rozwiązań płatniczych zapewniamy Państwu wykonanie następujących usług:

  • pośredniczenie w podpisaniu umowy z Centrum Rozliczeniowym, które gwarantuje finansową obsługę transakcji dokonywanych w oparciu o karty płatnicze, polegającą na przelewie środków na konto firmy akceptującej karty i transmisji danych do Centrum Rozliczeniowego,dostarczenie oraz instalację urządzenia lub systemu umożliwiających akceptację kart płatniczych,
  • szkolenie pracowników w zakresie obsługi systemu akceptacji kart płatniczych,
  • całodobową telefoniczną pomoc techniczną (Centrum Obsługi klienta),
  • interwencje serwisowe.

Proponowane przez  Pay Tel S.A. systemy umożliwiają akceptację kart płatniczych wydanych w następujących organizacjach kartowych: VISA (karty VISA i VISA Elektron), MASTERCARD (karty Eurocard/MasterCard , MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic), NOVITUS zapewnia również możliwość dokonywania płatności w oparciu o karty American Express. Transakcje tego typu regulowane są oddzielną umową w podpisaniu.