WAPRO KAPER START

356,70 

Kategoria: Tagi: , ,
Opis

WF-KaPeR dla Windows to program księgowy dla podmiotów, które działają zgodnie z księgowością opartą o księgę przychodów i rozchodów lub ryczałtową ewidencję sprzedaży. W programie księgowym WF-KaPeR można dodatkowo prowadzić uproszczoną ewidencję dotyczącą:

  • płac
  • środków trwałych
  • rozliczeń samochodów

Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych. WF-KaPeR obsługuje również deklaracje w formie elektronicznej.

System księgowy WF-KaPeR jest bardzo przyjaznym w użytkowaniu oprogramowaniem. Posiada przejrzysty interfejs użytkownika. Dla osób przyzwyczajonych do obsługi tego programu w wersji DOS, zachowane zostały skróty klawiszowe. Jednocześnie można używać skrótów klawiszowych typowych dla systemu Windows.

ZAINSTALUJ I PRACUJ – program nie wymaga skomplikowanej konfiguracji!

Po procesie instalacji program księgowy WF-KaPeR jest gotowy do pracy bez potrzeby konfiguracji. Rozpoczęcie pracy z programem WF-KaPeR wymaga wprowadzania jedynie podstawowych danych, pozostałe operacje związane np. z naliczaniem składek ubezpieczeniowych czy wprowadzaniem zapisów do rejestrów VAT realizowane są automatycznie. Automatyzacja ta oszczędza czas i zmniejsza ryzyko popełnienia błędu.

Dla kogo program księgowy WF-KaPeR?

Oprogramowanie WF-KaPeR to elastyczny system księgowy, który można zastosować w różnej wielkości firm. Program został stworzony z myślą o:

  • mikro firmach (firmach jednoosobowych)
  • niewielkich firmach rodzinnych
  • biurach rachunkowych – program umożliwia obsługę wielu podmiotów gospodarczych

Program WF-KaPeR został tak zaprojektowany, aby użytkownicy rozpoczynający działalność gospodarczą – nie znając szczegółowo przepisów podatkowych – mogli samodzielnie prowadzić dokumentację księgową.

WF-KaPeR – zawsze zgodny z przepisami

WF-KaPeR jest w pełni dostosowany do obowiązującego prawa. Jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu częściowo zwalnia użytkownika z obowiązku stałego śledzenia zmian przepisów.

Współpraca z innymi systemami

  • Program księgowy WF-KaPeR jest przystosowany do współpracy z systemem WF-Mag (program magazynowy).
  • Program księgowy WF-KaPeR współpracuje z systemem Płatnik.
  • Wariant BIURO oprogramowania księgowego WF-KaPeR pozwala na współpracę z oprogramowaniem Microsoft Excel i Access.

Pełen cennik oprogramowania WAPRO ERP


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “WAPRO KAPER START”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *